Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł - listopad 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – listopad 2019

Wstęp

Listopad, to czas kiedy raczej staramy się oszczędzać. Pod koniec przyszłego miesiąca będą Święta Bożego Narodzenia, więc czas myśleć o prezentach. Ale czy to oznacza, że wyznawcy PC Master Race mają sobie odpuścić? Nic z tych rzeczy. Listopada to równie dobry miesiąc, aby kupić komputer.

Jeśli co miesiąc śledzicie nasze zestawienia, to wiecie, że priorytetem jest wydajność w grach. Na dalszym miejscu stawiamy ewentualną możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz chętniej odchodzimy od dysków HDD. Prawdę mówiąc nie znajdziecie ich już w ogóle w naszych propozycjach. Za to w każdym z proponowanych zestawów znajduje się SSD SATA o pojemności przynajmniej 500 GB. W propozycjach nie ma za to ani obudów, ani napędów CD/DVD/Blu-ray, ani chłodzenia procesorów (chyba że nie ma takowego w zestawie z procesorem). Obudowę każdy powinien wybrać pod siebie, z płyt praktycznie już się nie korzysta, a na początek wystarczą stockowe coolery CPU. W razie chęci wymiany na końcu proponujemy kilka obudów i chłodzeń procesorów.

Ostatni miesiąc nie przyniósł wiele zmian. Nie pojawiły się żadne nowe modele kart graficznych czy też procesory, więc zestawy są bardzo zbliżone lub identyczne jak miesiąc wcześniej. Pod względem cenowym też nie ma żadnej rewolucji. Niektóre podzespoły są minimalne tańsze, a inne minimalnie droższe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię