Wstęp

Szkoła ruszyła już pełną parą. Zaczęły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i nauka. Nie oznacz to jednak, że trzeba rezygnować z komputera. Wręcz przeciwnie. Może to być dobry moment, aby kupić nowego PC-ta.

Jeśli co miesiąc śledzicie nasze zestawienia, to wiecie, że priorytetem jest wydajność w grach. Na dalszym miejscu stawiamy ewentualną możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz chętniej odchodzimy od dysków HDD. Prawdę mówiąc nie znajdziecie ich już w ogóle w naszych propozycjach. Za to w każdym z proponowanych zestawów znajduje się SSD SATA o pojemności przynajmniej 500 GB. W propozycjach nie ma za to ani obudów, ani napędów CD/DVD/Blu-ray, ani chłodzenia procesorów (chyba że nie ma takowego w zestawie z procesorem). Obudowę każdy powinien wybrać pod siebie, z płyt praktycznie już się nie korzysta, a na początek wystarczą stockowe coolery CPU. W razie chęci wymiany na końcu proponujemy kilka obudów i chłodzeń procesorów.

Ostatni miesiąc nie przyniósł wiele zmian. Nie pojawiły się żadne nowe modele kart graficznych czy też procesory, więc zestawy są bardzo zbliżone lub identyczne jak miesiąc wcześniej. Pod względem cenowym też nie ma żadnej rewolucji. Niektóre podzespoły są minimalne tańsze, a inne minimalnie droższe.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię