Strona głównaGryAktualnościPolski Need For Speed wielkim hitem Steam

Polski Need For Speed wielkim hitem Steam

Japanese Drift Master, polska produkcja porównywana do serii Need For Speed świętuje swój sukces na platformie Steam. Udostepnienie wersji demo okazało się strzałem w dziesiątkę i pozwoliło na przyciągnięcie uwagi graczy.

W trakcie Steam Next Fest gracze mieli okazję wypróbować naszą rodzimą produkcję Japanese Drift Master. Według informacji przekazanych przez Gaming Factory, czyli twórców gry w pierwszym dniu jednocześnie w demo zagrało 2100 graczy. Co więcej, w pierwszy tydzień grę pobrano 390 tysięcy razy.

Możemy mówić o ogromnym sukcesie, biorąc pod uwagę, że jest to raczej tytuł nieznany szerszemu gronu graczy. Popularność to jedno, ale liczą się także dobre opinie. A wygląda na to, że i pod tym względem jest dobrze. Japanese Drift Master został dodany przez 360 tysięcy do listy życzeń. Tym samym tytuł trafił na 68 miejsce Steam Global Wishlist.

Jak stwierdził Mateusz Adamkiewisz, prezes Gaming Factowy:

Zdawaliśmy sobie sprawę, że Steam Next Fest będzie pierwszym ważnym testem dla Japanese Drift Master, dlatego zależało nam na dostarczeniu graczom możliwie jak najlepszej zawartości gry. Mogę teraz stwierdzić, że nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego odbioru naszej produkcji. Demo JDM było najczęściej ogrywanym polskim tytułem, wyprzedzając również wysokobudżetowe zagraniczne gry. Popularność naszej produkcji pobudzana była przez świetne oceny ze strony wysokozasięgowych dziennikarzy oraz youtuberów z Polski i zagranicy, którzy okrzyknęli Japanese Drift Master „czarnym koniem festiwalu”.

Miejmy nadzieję, że na tym się nie skończy i Japanese Drift Master stanie się mocnym rywalem dla takich serii jak NFS, Forza czy GT.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię