Strona głównaKonsoleSuper Mario Bros. Wonder już dostępne na Nintendo Switch

Super Mario Bros. Wonder już dostępne na Nintendo Switch

Wczoraj miała miejsce premiera kolejnej odsłony przygód sympatycznego hydraulika Mario. Super Mario Bros. Wonder jest już dostępne dla wszystkich posiadaczy Nintendo Switch.

Tym razem Mario wraz z przyjaciółmi został zaproszony przez Księcia Floriana do Flowe Kingdom. Niespodziewanie jednak zjawił się tam także Bowser i jego ekipa. Bowser przejmuje Wonder Flower tym samym przejmując kontrolę nad zamkiem Floriana. Teraz hydraulik i jego przyjaciele wkraczają do akcji by pomóc Florianowi odzyskać zamek.

Oto niektóre z funkcji, których gracze mogą doświadczyć podczas tej wspaniałej przygody:

  • Królestwo pełne różnorodności: Flower Kingdom obejmuje sześć odrębnych światów, wokół których znajdują się wyspy Petal Isles, dając graczom w sumie siedem stref do eksploracji, w tym otwarte obszary, po których mogą się swobodnie poruszać.
  • Świat cudów: Każdy z głównych poziomów zawiera swą własną Wonder Flower, często ukrytą. Gdy gracze dotkną takiego kwiatu, uruchomi się efekt Wonder, powodując całkowitą zmianę poziomu i rozgrywki. Rury mogą zacząć się poruszać, teren przechylać się, perspektywa się zmieni lub gracze będą unosić się w przestrzeni. Istnieją nawet cuda, które mogą zmienić wygląd bohatera.
  • Cała ekipa tu jest: Mając do wyboru 12 różnych postaci, gracze mogą wcielić się w Mario, Luigiego, Peach, Daisy, Blue lub Yellow Toad, a nawet Toadette. Każda z nich działa dokładnie w ten sam sposób. Ponadto gracze mogą wybrać różnego koloru Yoshi i Nabbita, którzy nie przyjmują obrażeń, więc stanowią doskonały wybór dla graczy szukających spokojniejszych przygód.
  • Mnóstwo power-upów: W Super Mario Bros. Wonder zadebiutowały trzy nowe ulepszenia, które uzupełniają znane już moce. Słoniowa forma Elephant pozwala graczom rozbijać bloki, odrzucać wrogów, a nawet ssać i rozpylać wodę za pomocą trąby. Forma Bubble pozwala graczom wydmuchiwać unoszące się bańki, które można wykorzystać do chwytania wrogów na odległość. Zaś forma Drill sprawia, że radzenie sobie z kolczastymi lub twardogłowymi wrogami jest dziecinnie proste. Pozwala ona również graczom zakopywać się i poruszać po ziemi (lub po suficie).
  • Wiele odznak: W miarę postępów w przygodzie gracze będą mogli zdobywać różne odznaki, z których każda ma własne specjalne zdolności. Korzystaj z szybowania w powietrzu, zwiększania prędkości w wodzie, superwysokich skoków i nie tylko. Niektóre odznaki zapewnią również graczom przydatne bonusy, takie jak dodatkowy Super Mushroom, bonusowe monety za pokonanie wrogów lub możliwość wykrywania przedmiotów ukrytych na poziomach.
  • Dziel się zabawą: Połącz siły z nawet trójką przyjaciół w lokalnym trybie wieloosobowym. Gracze mogą ożywiać swoje duchy, a nawet sprawić, by gracze Yoshi podwozili innych. Grając online możesz zobaczyć, na których planszach znajdują się Twoi znajomi i dołączyć do nich. Możesz grać w zwykły sposób lub zamienić niektóre poziomy w wyścigi. Nawet grając solo w sieci, napotykasz cienie żywych graczy i specjalne stojaki umieszczone przez graczy online. Dotknij ich, aby się ożywić lub zostaw swój stojak, aby pomóc innym.

Co więcej, do sprzedaży trafiła także konsola z motywem Mario – Nintendo Switch – OLED Model Mario Red Editio. Gra nie jest dostępna w zestawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię