Strona głównaEsportPompa Team rozstaje się ze składem CS:GO

Pompa Team rozstaje się ze składem CS:GO

Nie dzieje się najlepiej w organizacji Pompa Team. Najpierw drużyna rozstała się ze składem League of Legends, następnie na ławce wylądował LTN, a teraz rozwiązany został cały skład w CS:GO.

Jeszcze kilka miesięcy temu Pompa Team mogła pochwalić się aż dwiema drużynami w CS:GO. Dywizje Black i Yellow przez wiele miesięcy rywalizowały ze sobą jak równy z równym, ale żadna nie odnosiła większych sukcesów. To skłoniło szefów organizacji do połączenia dwóch składów i stworzenia jednego, ale za to mocniejszego. Niestety, nie przełożyło się to na sukcesy. Wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że Pompa Team zaczęła grać jeszcze gorzej.

Teraz organizacja rozstaje się ze swoim składem w CS:GO. W krótkim oświadczeniu na oficjalnym fanpage’u na Facebooku możemy jedynie przeczytać, że Patryk ‘ponczek’ Wites zdecydował się na zmianę drużyny. To dla Pompa Team oznacza rozwiązanie całego składu. Tym samym Konrad ‘koyot’ Hadała, Kacper ‘darko’ Ściera i Dawid ‘lunAtic’ Cieślak stają się wolnymi zawodnikami i mogą dołączać do innych zespołów.

Źródło: Pompa Team

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię