Strona głównaEsportPompa Team Yellow i Black kończą działalność. Zamiast tego jedna drużyna

Pompa Team Yellow i Black kończą działalność. Zamiast tego jedna drużyna

Kilka dni temu organizacja Pompa Team poinformowała o zamknięciu projektu Black. Wczoraj wieczorem to samo spotkało drużynę Yellow. Na szczęście nie musieliśmy długo czekać na ogłoszenie nowego składu.

Do tej pory Pompa Team miała aż dwie drużyny CS:GO – Yellow oraz Black. Obie grały ze zmiennym szczęściem, ale pokazywały się na ważniejszych turniejach krajowych. Dość niespodziewanie organizacja rozwiązała obie drużyny. Na szczęście po chwili poinformowano, że zamiast dwóch zespołów będzie teraz istniał jeden, stworzony z zawodników czarnych i żółtych. Nowy skład prezentuje się następująco:

  • Dawid ‘lunatic’ Cieślak
  • Marcin ‘LTN’ Krzemiński
  • Kacper ‘darko’ Ścierar
  • Konrad ‘koyot’ Hadała
  • Patryk ‘ponczek’ Wites

To oznacza, że z drużyną musieli pożegnać się tacy zawodnicy jak: Patryk ‘Sidney’ Korab, Temmy ‘soren’ Tudev, Michał ‘mono’ Gabszewicz, Wiktor ‘mynio’ Kruk oraz Kuba ‘Markoś’ Markowski. Na ten moment nie wiadomo, co stanie się z miejscami obu drużyn. Pompa Team Yellow brała udział między innymi w eliminacjach do Pucharu Polski Cybersportu. Z kolei Pompa Team Black brała udział w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski. W tych kwestiach musimy poczekać na decyzje organizatorów. Być może nowa drużyna przejmie sloty w obu turniejach.

Źródło: Pompa Team

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię