Strona głównaWiadomościUjawniono datę premiery najnowszej serii procesorów Intel Core - Coffee Lake

Ujawniono datę premiery najnowszej serii procesorów Intel Core – Coffee Lake

Firma Intel ogłosiła dzisiaj datę premiery rodziny swoich najnowszych procesorów serii Intel Core. Ósma już generacja znana jako Coffee Lake pojawi się już za kilkanaście dni.

Niedawno wspomnieliśmy o specyfikacjach najnowszych procesorów serii Core i9, Intel jednak nie zwolnił tempa publikacji wieści.

Data premiery została dzisiaj wyznaczona na dzień 21 sierpnia. W ten sam dzień ruszy też transmisja na żywo z tego wydarzenia, realizowana poprzez Facebook Live. Całość zaplanowana została na godzinę 8 A.M. PDT, co po przejściu paru stref czasowych bliżej nas daje na nadwiślańskich czasomierzach pomiar równy 17:00.

Dla zainteresowanych transmisją – Intel skupić się ma na przekazaniu widzom pierwszych informacji dotyczących wydajności procesorów, poruszony ma być również temat ich wykorzystania w technologii VR oraz technologii obrazowania. Wśród zapowiedzi przekazywanych przez niebieskich można dostrzec informację o kolizji terminu premiery z zaćmieniem Słońca. Rodaków uspokajam – mowa tu o zjawisku widocznym tym razem tylko nad Stanami Zjednoczonymi i Kanadą. Czuć jednak, że data nie została wybrana przypadkowo 🙂 Prezentację poprowadzi Gregory Bryant – wiceprezes działu Client Computing Group firmy Intel.

Wolelibyście obejrzeć transmisję czy zaćmienie Słońca?

Intel - Amazing things happens

Źródło: Intel

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię