Strona głównaWiadomościPopularny youtuber znaleziony martwy

Popularny youtuber znaleziony martwy

Desmond Amofah popularny youtuber znany jako Etika, został znaleziony martwy. W zeszłym tygodniu twórca filmów skupiających się na grach Nintendo przyznał się do myśli samobójczych.

O śmierci Etiki poinformował nowojorski wydział policji, który poszukiwał Desmonda od momentu jego zaginięcia w zeszłym tygodniu. Etika zaginął po opublikowaniu wcześniej wspomnianego filmu, w którym przyznaje się do myśli samobójczych. Film ten został później usunięty przez YouTube za naruszenie wytycznych społeczności. Od tego momentu został ponownie wielokrotnie przesłany do serwisu przez innych użytkowników.

Zobacz: Polski “Pro Player” idzie w ślady patostreamerów i napastuje nastolatkę

Desmond od wielu miesięcy zmagał się z problemami psychicznymi. W październiku zeszłego roku przesłał na swój kanał pornografię co stanowiło naruszenie zasad serwisu. Przyznał wtedy, że czas na śmierć. Po opublikowaniu ostatniego materiału został zabrany do szpitala psychiatrycznego, po wyjściu z którego ślad po nim zaginął.

Zobacz: Ministerstwo Cyfryzacji dołączyło do walki z patostreamerami

Śmierć youtubera wstrząsnęła wieloma użytkownikami, śledzącymi jego kanał. Na oficjalnym koncie YouTube Creators pojawiły się kondolencję dla fanów Etika.

W kolejnym poście pojawiły się również numery telefonów linii zaufania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetheverge
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Przypominam że on też wchodził na dark web/deep web. A już przyznał raz że ktoś do niego dzwonił po zakończeniu streama z właśnie tego typu materialu. Bardzo możliwe że ktoś mu w tym pomógł, chociaż do końca nie wiadomo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię