Strona głównaGryAktualnościWiedźmin Geralt grywalną postacią w Fortnite

Wiedźmin Geralt grywalną postacią w Fortnite

Geralt zalicza kolejny gościnny występ w produkcji innej niż Wiedźmin. Po SoulCalibur i Monster Hunter World przyszedł czas na Fortnite.

Dzisiaj rozpoczyna się czwarty rozdział Fortnite, a wraz z nim do gry trafi kilka nowości. Wśród nich znalazł się także Geralt z Rivii, jednak w odróżnieniu od poprzednich gier tym razem będzie biegał z karabinem w ręku. Wiedźmin jest skinem specjalnym, będziemy mogli odblokować, podobnie jak skiny innych znanych postaci wykonując określone zadania. Jednak w pierwszej kolejności będzie trzeba wykupić Karnet Bojowy.

Gerlat nie będzie jedyną postacią jaką będziemy mogli odblokować. W rozdziale pojawi się także Doomguy. Obecnie w Fortnite możemy znaleźć dosłowny miszmasz postaci zarówno ze świata gier, komiksów jak i świata realnego. Wśród menażerii możemy znaleźć np. Larę Croft, Arianę Grande, Harry’ego Kayne, Kratosa, Ezio, Johna Wicka, Batmana i wiele innych.

Zobacz: Wiedźmin 3 na Xbox Series i PS5 – oficjalny pokaz

Nowy rozdział to także nowa mapa, możliwość prowadzenia motocykli oraz sporo nowych broni. Wprowadzono także mechanikę przejmowania terytorium na wyspie. Łatwiej jest także pokonywać przeszkody terenowe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię