Strona głównaWiadomościHardwarePostrzelony monitor gamingowy przetrwał i działa praktycznie bez zarzutu

Postrzelony monitor gamingowy przetrwał i działa praktycznie bez zarzutu

Firma MSI ma całkowicie darmową i przy okazji rewelacyjną kampanię reklamową. No bo jak inaczej nazwać sytuację, w której ich monitor gamingowy został postrzelony z prawdziwego pistoletu, a pomimo tego przetrwał i działa bez zarzutu?

Ta nietypowa i w gruncie rzeczy niebezpieczna sytuacja spotkała Erica Gana, mieszkającego w Kalifornii. Według mężczyzny w pewnym momencie ze snu wyrwały go straszne hałasy. Po wstaniu okazało się, że w kierunku jego mieszkania wystrzelono kilka strzałów. Jeden wpadł przez okno, następnie przez ścianę i uderzył w tył jego monitora MSI Optix G27C2. Mogłoby się wydawać, że urządzenie nie ma prawa tego przetrwać, ale rzeczywistość okazała się dla Erica dużo łaskawsza.

Zobacz: Porno na oficjalnej, rządowej stronie. Co się stało?

Monitor, po postrzale, nadal działa bez zarzutu. Najprawdopodobniej uratowała go ściana, przez którą przebiła się kula. Nabój wytracił prędkość i nie przebił się przez ekran urządzenia. Zamiast tego utknął w obudowie. Mężczyzna dowiedział się od policji, że strzelanina miała miejsce w mieszkaniu po drugiej strony ulicy i wystrzelone kule nie były skierowane w jego stronę.

Zobacz: Nadchodzą gamingowe monitory z matrycami OLED

Nie zmienia to faktu, że mężczyzna miał sporo szczęścia. Firma MSI oczywiście dowiedziała się o całej sprawie i zaproponowała Ericowi nowy monitor gamingowy. Ale nie ma czemu się dziwić, mają za darmo świetną kampanię marketingową. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię