Strona głównaGryAktualnościPowstaje nowy Wiedźmin!

Powstaje nowy Wiedźmin!

CD Projekt RED oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę serii Wiedźmin. Zgodnie z komunikatem ma to być rozpoczęcie nowej sagi w tym uniwersum.

I stało się, plotki i pobożne życzenia fanów serii Wiedźmin właśnie się spełniły. CD Projekt RED oficjalnie potwierdził, że pracuje nad kolejną odsłoną Wiedźmina. Nowa gra będzie napędzana przez Unreal Engine 5, a nie jak dotychczas REDengine. Na Twitterze opublikowano również pierwszą grafikę promującą nowa grę.

 

W poście możemy przeczytać:

To dla nas ekscytujący moment, ponieważ przenosimy się z REDengine na Unreal Engine 5, a tym samym rozpoczynamy wieloletnią współpracę strategiczną z Epic Games. Poza licencją na UE5, dotyczy ona także możliwości modyfikowania tej technologii oraz jej przyszłych wersji. Będziemy blisko współpracować z Epic Games, aby wspólnie przystosować silnik do obsługi rozgrywki w otwartym świecie.

Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat nowej odsłony serii Wiedźmin. Pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne informację. A po ostatniej premierze studia lepiej zbyt wcześnie nie napalać się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię