Strona głównaWiadomościRozrywkaPowstaje serial John Constatine w wersji HBO Max

Powstaje serial John Constatine w wersji HBO Max

Według najnowszych doniesień HBO Max ma kręcić mroczną wersję serialu John Constatine. Za reżyserię ma odpowiadać JJ Abrams. Niestety głównej postaci nie zagra Keanu Reeves.

HBO Max ma tworzyć swoją wersję serialu John Constatine.  Reżyserem serialu został JJ Abrams. Będzie to kolejna adaptacja popularnego komiku. Wcześniej w postać Constantine’a wcielił się w 2005 roku Keanu Reeves. Z kolei w 2014 powstał serial z Mattem Ryanem, który jednak szybko zniknął z anteny. Wersja postaci Ryana okazała się jednak popularna i miała drugie życie w programie telewizyjnym DC Comics Legends of Tomorrow, a także w różnych projektach animowanych.

Zobacz:Diables – polski streamer ograł ruletkę ze skinami na gigantyczną kwotę

Guy Bolton napisał pilotażowy odcinek serialu, a reszta scenarzystów ma dołączyć do ekipy w ciągu najbliższego miesiąca. Sugeruje to, że HBO Max jest bardzo zainteresowany serialem.

Według doniesień Deadline, John Constatine będzie młodym londyńczykiem, w komiksach jest z Liverpoolu. Jest on także czarnoksiężnikiem egzorcystą i postacią związaną z czarną magią uniwersum DC. Oryginalne komiksy były osadzone w innej rzeczywistości niż Batman i Superman, jednak około 10 lat temu został dołączony do świata superbohaterów. Istieje więc szansa, że w serialu zagoszczą także inni bohaterowie.

Nie jest jasne kiedy serial zostanie wydany, jednak możemy spodziewać się, że najszybciej jak to możliwe. HBO Max stawia swoich superbohaterów jako konkurencję dla Marvela i Disney Plus. HBO Max należy do Warner Bros. dzięki czemu ma szeroki dostęp do superbohaterów DC. Nowy Constatine ma być jednym z seriali jakie powstaną. Swój serial dostanie również Peacekeeper. W przygotowaniu jest również Green Lantern Corps i Justice Leage Dark, krótko mówiąc dość bogata oferta dla fanów komiksów DC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię