Strona głównaWiadomościHardwareProducent słuchawek Sennheiser, sprzedaje dział elektroniki użytkowej w tym słuchawek

Producent słuchawek Sennheiser, sprzedaje dział elektroniki użytkowej w tym słuchawek

Firmy Sennheiser nie musimy nikomu przedstawiać, jest to jeden z największych producentów słuchawek na świecie. W jego ofercie są słuchawki wszelkiego rodzaju, począwszy od tanich słuchawek dokanałowych, a kończąc na ekstremalnie drogich słuchawkach audiofilskich.

Niestety bycie największym producentem nie pozwoliło firmie dalej utrzymywać działu elektroniki konsumenckiej. Bracia Sennheiser zdecydowali, że teraz skupią swoją uwagę na rynku profesjonalnym i stricte biznesowym. Czyli w ich ofercie mają pozostać tylko produkty skierowane do tych grup.

Co dalej stanie się z działem czysto konsumenckim, jeszcze nie wiadomo, ale byłaby to wielka strata dla całej branży, gdyby Sennheiser tak po prostu przestał produkować słuchawki dla zwykłych ludzi.

Jak podkreślają właściciele Sennheiser, w tym momencie są otwarci na wszelkie propozycje, ponieważ nie chcą likwidować całej gamy produktów. Kto zgłosi się do zakupów, tego nie wiemy, ale możemy się spodziewać, że będzie kilka firm, które chciałyby mieć w swoim portfolio taką firmę jak Sennheiser. Patrzymy na Google, który jeśli kupiłby słuchawkowego giganta, w końcu w swojej ofercie miałby dobre słuchawki dla swoich smartfonów. A może jakiś inny gigant GSM zdecyduje się na ten zakup. Może Xiaomi 🙂

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię