Strona głównaWiadomościPracownik amerykańskiej poczty skazany za kradzież kilkudziesięciu konsol

Pracownik amerykańskiej poczty skazany za kradzież kilkudziesięciu konsol

Prokurator federalny ogłosił, że jeden z pracowników amerykańskiej poczty został skazany za kradzież kilkudziesięciu konsol Sony i Nintendo.

Zoheb A. Deura został skazany na grzywnę 20 tysięcy dolarów oraz trzy lata więzienia w zawieszeniu. Z kary tej pierwszych dziewięć miesięcy będzie musiał odbyć w izolacji domowej. Został uznany winnym za kradzież – w okresie pomiędzy lutym a kwietniem 2020 – wielu przesyłek, w tym takich, które zawierały konsole PlayStation oraz Nintendo. Oprócz tego jego łupem padł iPhone oraz komputer.

Oprócz elektroniki, Deura kradł buty i ubrania. Po dochodzeniu przeprowadzonym przez pocztę, Deura został oskarżony i skazany. Oprócz tego oczywiście stracił pracę.

Zobacz: Microsoft pyta graczy czy chcą funkcji kontrolera PS5

Co ciekawe, niektórzy łączą tę sprawę z przypadkami zagubionych przesyłek z zamówionymi konsolami PlayStation 5. Co prawda Deura został skazany jeszcze przed premierą next-gena Sony, ale i tak ludzie zaczęli łączyć oba tematy. W Wielkiej Brytanii Amazon podjął dochodzenie w sprawie kilku klientów, którzy stwierdzili, że zamiast zamówionych konsol, otrzymali paczki wypełnione kocim jedzeniem i innymi artykułami, których nie zamawiali.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię