Strona głównaKonsoleMicrosoft pyta graczy czy chcą funkcji kontrolera PS5

Microsoft pyta graczy czy chcą funkcji kontrolera PS5

Producent konsol Xbox Series X oraz S zadał graczom kilka pytań dotyczących konsoli nowej generacji. Microsoft chce wiedzieć czy gracze chcą funkcji haptycznych z kontrolera DualSense w kontrolerze Xbox.

Gigant oprogramowania i gier, Microsoft bada czy jego użytkownicy chcieliby korzystać z niektórych funkcji kontrolera Sony DualSense w kontrolerach do konsol Xbox Series X oraz S. Jak donosi TechRadar firma pyta kupujących o przemyślenia na temat nowej konsoli oraz o to czy wydaje się ona być sprzętem nowej generacji. Co więcej, Microsoft zapytał czy DualSense z PS5 ma jakieś funkcje, które chcieliby widzieć w nowym kontrolerze do Xbox.

Zobacz: Valorant – wyciekły umiejętności następnego agenta

Nowy kontroler oferuje już szereg funkcji jakie miał DualShock 4 na PS4 w tym dedykowany przycisk udostępniania. Pad Xbox Series X został ujawniony w marcu 2020 roku. Kontroler DualSense otrzymał wiele pochwał, za zmiany jakie wprowadziło Sony, w tym nowe funkcje takie jak sprzężenie zwrotne oraz adaptacyjne spusty, których opór zależny jest od tego co dzieje się w grze.

Czy Microsoft planuje stworzenie nowego kontrolera i implementacje nowych funkcjonalności jeszcze w tej generacji? Na razie nie wiadomo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię