Strona głównaEsportPredator Games 2023 - Weź udział międzyszkolnym turnieju i walcz o nagrody

Predator Games 2023 – Weź udział międzyszkolnym turnieju i walcz o nagrody

Acer Polska ogłasza rozpoczęcie zapisów do sezonu 0 – międzynarodowych rozgrywek esportowych, Uczniowie szkół podstawowych i średnich zmierzą się w rozgrywkach League of Legends oraz Fortnite.

Jeżeli jesteś uczniem i grasz w LoLa lub Fortnite to masz możliwość wzięcia udziału w zawodach organizowanych przez firmę Acer Polska. Rozgrywki dobędą się w dniach 9-13 stycznia 2023 roku. A celem turnieju jest nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja nauczycieli i rodziców o zaletach oraz zagrożeniach jakie niesie ze sobą gaming.

Projekt Predator Games 2023 powstał z myślą o pasjonatach gamingu, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi esportowcy. Do udziału w zawodach potrzebny jest zapał oraz wsparcie szkoły. Aby zagrać w rozgrywkach uczniowie muszą zostać zgłoszeni przez swojego nauczyciela lub dyrekcję szkoły.

Łukasz Łopuszyński, Country Manager z Acer Polska podkreśla:

Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Esport oraz edukacja to jedne z filarów strategii Acera na kolejne lata. Predator Games łączy oba te światy, pokazując w jaki sposób esport czy gaming może rozwijać kompetencje u dzieci. Edukując o korzyściach, nie zapominamy również o zagrożeniach.

Jak zgłosić się do Predator Games 2023?

Należy stworzyć dwie drużyny – 6 osób do gry w League of Legends oraz 4 osoby do gry w Fortnite. Zapisy do rozgrywek otwarte są już na stronie www.predatorgames.pl, zgłoszenie musi zostać przekazane przez nauczyciela lub dyrektora. Drużyny wezmą udział w rozgrywkach i powalczą o nagrody o łącznej wartości 160 000 złotych. Na najlepsze drużyny w rozgrywkach Fortnite i League of Legends czekać będą laptopy, hulajnogi elektryczne oraz słuchawki i klawiatury do grania. Szkoły które zwyciężą w punktacji generalnej otrzymają po 3 pełne zestawy komputerowe Predator (PC, monitor oraz myszka i klawiatura). Zmagania graczy odbędą się w dniach od 9 do 13 stycznia.

Liczba miejsc ograniczona, w rozgrywkach może zagrać 128 szkół, a o przyjęciu stawowi kolejność zgłoszeń. Zapisy otwarte są do 1 stycznia 2023 roku. Reprezentacje szkół, które zakwalifikują się do udziału otrzymają gwarantowane pakiety powitalne – gamingowe plecaki Predator.

To dopiero początek rozgrywek

Sezon 0 to początek Predator Games. W lutym rozpocznie się 1 sezon, podczas którego uczniowie zmierzą się w aż czterech tytułach, a rozgrywki będą zakończone wielkim finałem live. Ponadto, udział będzie mogło wziąć ponad 1000 szkół, które zagrają o jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody. Rozgrywki wspierają partnerzy – Intel, Google, Media Expert i patroni – Minister Edukacji i Nauki, GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i SPIDOR.

Zapraszamy już teraz do zapisów i walkę o nagrody o wartości ponad 160 000 złotych!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię