Strona głównaKonsolePremiera Death Stranding jeszcze w tym roku? Tak sugeruje oferta kanadyjskiego sklepu

Premiera Death Stranding jeszcze w tym roku? Tak sugeruje oferta kanadyjskiego sklepu

Odkąd tylko pojawiały się pierwsze zwiastuny Death Stranding Hideo Kojimy wielu graczy czeka na grę niczym na zbawienie. Plotki na jej temat sugerują, że tytuł zostanie wydany dopiero na nową generację konsol. Możliwe jednak, że trafi do nas jeszcze w tym roku.

Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć na podstawie oferty Best Buy Canada. Jak zauważyli użytkownicy Reddit w sklepie pojawiła się możliwość przedpremierowego zamawiania gry z informacją, że tytuł będzie dostępny jeszcze w tym roku. Nie podano jednak żadnych konkretnych dat, więc może to oznaczać również premierę w okolicy świąt.

Zobacz: Gabe Newell spotkał się z Kojimą. Tematem ich rozmów był Half-Life 3?

Możliwe, że Best Buy ma dostęp do informacji, które nie są podawane do szerszego grona. Ponadto w ubiegłym roku Hideo Kojima wspominał, że gra może zostać wydana w tym roku. W jednym z numerów czasopisma Famitstu zamieszczono noworoczny komunikat Kojimy:

Czy rok 2019 to wieloryb? Proszę czekać na Death Stranding!

W każdym razie nie ma na to jeszcze oficjalnego potwierdzenia i do tego momentu, musimy traktować tą informację z przymrużeniem oka. Obecnie niewiele wiadomo również na temat samej fabuły gry. Szczęśliwcy, którym udało się zagrać relacjonowali, że wielkim zaskoczeniu, jakie przeżyli grając w nowy tytuł Kojimy. Nam pozostaje czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię