Strona głównaKonsoleSony i Microsoft startują z nowymi seriami dla graczy

Sony i Microsoft startują z nowymi seriami dla graczy

Od przyszłego poniedziałku Sony planuje zamieszczać filmy z prezentacją gier, które zostaną wkrótce wydane. Obecnie w ten sam sposób promowane są gry przez Microsoft oraz Nintendo. Nową serie planuje również Microsoft.

Oficjalna zapowiedź State of Play nastąpiła dzisiaj rano, będzie to nowa seria prezentacji wideo z nadchodzącymi grami na PlayStation. Ten sposób bezpośredniej promocji tytułów jest również wykorzystywany przez Nintendo i Microsoft, o czym możecie przeczytać niżej. Pierwszy odcinek pojawi się w najbliższy poniedziałek po południu.

Zobacz: Zacne tytuły w Xbox Game Pass i trzy miesiące za darmo w Xbox Live…

Według informacji na blogu Sony na początek zobaczymy Days gone oraz MLB The Show 19, których premiera już wkrótce. Prawdopodobnie wkrótce zobaczymy również Concerete Genie, którego premiera zaplanowana jest na czerwiec. Sony obiecuje, że State of Play będzie stałym elementem tygodnia, a odcinki będą zamieszczane w poniedziałki, aż do końca roku.

Z podobną akcją rusza również Microsoft. Jednak tematem przewodnim będą gry indie w Xbox Game Pass. Program zielonych nazwa się ID@Xbox Game Pass.

Program został zapowiedziany przez Vincenta Wanga, kierownika ds. Marketingu produktów Xbox.

W naszym debiucie skupimy się na grach pokazywanych wcześniej na e# i X018. Oczekujcie takich hitów jak Afterparty, Void Bastards i Supermarket Shriek. Oprócz zapowiedzi gier pokażemy również relację z wizyty w Night School Studio, gdzie zostało stworzone Oxenfree. Przyjrzymy się także ich nowej grze Afterparty.

Zobacz: Gry z PS4 zmierzają na PC – Beyond: Two Soulds, Detroit: Become Human i…

Microsoft ma również inną serię, która omawia nadchodzące premiery gier. Teraz będzie on skupiał się na dużych grach z kolei ID @ Xbox Games będzie skupiał się na niezależnych grach. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 26 marca o północy czasu polskiego. Materiały zostaną zamieszczone na oficjalnym koncie Xbox na YouTube.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię