Strona głównaGryPrey, Jotun oraz Redout za darmo

Prey, Jotun oraz Redout za darmo

W tym tygodniu Epic przygotował dla graczy aż trzy gry, które możecie dodać do swojej biblioteki za darmo. A mamy całkiem ciekaw produkcje: Prey, Jotun oraz Redout: Enhanced Edition.

Jak ten tydzień szybko zleciał, przynajmniej mi. Mamy czwartek, a to oznacza kolejną porcję gier jakie można zgarnąć za darmo z Epic Games Store. A w tym tygodniu dostajemy:

Redout: Enhanced Edition – futurystyczną grę wyścigową, w której ścigamy się antygrawitacyjnymi pojazdami. Na graczy czeka mnóstwo świetnej zabawy, szybka i trudna, ale sprawiedliwa rozgrywka. Gra wykorzystuje model fizyki oparty na kontrolerach quadrokopterów oraz siłach magnetycznych. Jest to typowo zręcznościowa, arcade’owa „ścigałka”, dająca mnóstwo frajdy.

Żeby pobrać Redout: Enhanced Edition należy wejść TUTAJ.

Zobacz: Deliver Us Mars będzie dojrzałą opowieścią o rodzinie

Prey – największy w dzisiejszym zestawieniu kąsek. Jest to pierwszoosobowa gra akcji w klimatach Sci-Fi. Gracz budzi się na pokładzie stacji kosmicznej Talos I. Stacja została opanowana przez obcych, którzy czyhają na nasze życie. Aby przetrwać musimy wykorzystać wszystko co znajdziemy po drodze. Tylko od Ciebie zależy czy przeżyjesz.

Aby pobrać Prey należy wejść TUTAJ.

Jotun: Valhalla Edition to ostatni z dostępnych dzisiaj tytułów, niezależna gra osadzona w klomatach mitologii nordyckiej. W grze wcielamy się w Thorę, wikińską wojowniczkę, która nie zginęła chwalebną śmiercią przez co musi teraz udowodnić bogom, że jest warta Valhalli.

Aby pobrać Jotun: Valhalla Edition należy wejść TUTAJ.

Na dodatnie gier do swojej biblioteki macie czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Wtedy to pojawi się niezapowiedziana jeszcze „tajemnicza gra”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię