Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney+ - kiedy zdrożeje?

Disney+ – kiedy zdrożeje?

Czy Disney długo planuje utrzymać dość atrakcyjną cenę startową usługi Disney+? Na premierę dostęp został wyceniony na 28,99 zł za miesiąc lub 289,90 zł za rok z góry. A ile zapłacimy potem?

Disney opublikował kwartalny raport finansowy i pochwalił się znacznym wzrostem liczby użytkowników swojej platformy streamingowej. Same wyniki finansowe spółki są na zadowalającym poziomie, co pozwala inwestorom liczyć kolejne zyski. Jednak, żeby oni zarobili to my musimy zapłacić. To powoduje, że użytkownicy platformy Disney+ obawiają się podniesienia opłat za dostęp do usługi.

Zobacz: Deliver Us Mars będzie dojrzałą opowieścią o rodzinie

Przyciągnęło to uwagę Boba Chapeka, który uspokaja, że w chwili obecnej Disney nie ma planów na podniesienie cen usługi. Te będą rozważane w przypadku zwiększenia kosztów produkcji. W jego oświadczeniu czytamy:

Jak wiecie, wystartowaliśmy z bardzo atrakcyjną ceną Disney+ i byliśmy bardzo zadowoleni z oferowanego przez nas stosunku ceny do jakości. Jak wiecie, gdy zwiększymy nasze inwestycje w treści, wierzymy, że da nam to możliwość dostosowania ceny, jednocześnie utrzymując wysoką wartość. Naszą propozycją jest również oferta Disney+ z reklamami. Myślę, że to da nam możliwość dotarcia do jeszcze szerszego grona odbiorców, gdy będziemy rozwijać DP w wielu przedziałach cenowych.

Chapek dodał, że bardzo będą chcieli zachować dotychczasowe ceny subskrypcji. Disney+ w Polsce statuuje już 14 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię