Strona głównaGryAktualnościProject Battle – coś dla fanów karcianek i bohaterów Capcomu

Project Battle – coś dla fanów karcianek i bohaterów Capcomu

Capcom w swoim portfolio ma magazyny pełne bohaterów, których wykorzystuje gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Firma znana jest z rozmaitych crossoverów i wykorzystania stworzonych przez siebie postaci. Tym razem wszyscy trafią do jednej gry karcianej.

Project Battle, bop tak obecnie nazywa się nowe IP Capcomu to karcianka rozgrywana w czasie rzeczywistym, w której spotkamy wszystkich bohaterów z gier studia. Jak na razie tytuł nie doczekał się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale nie przeszkodziło to Capcomowi udostępnić gry kilkorgu graczy.

Zobacz: Capcom: Mamy silnik gotowy na konsole nowej generacji

Jeden ze szczęśliwców przygotował krótki materiał przedstawiający mechanikę rozgrywki oraz część zawartości. Na kartach zobaczymy bohaterów takich serii jak Resident Evil, Devil May Cry, Monster Hunters oraz Mega Man. Sama mechanika jest podoba do innych gier karcianych dostępnych obecnie na rynku. Jednak w przypadku Battle o zwycięstwie zadecyduje nie tylko RNG, ale również strategia gry i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Gra rozgrywana jest w czasie rzeczywistym, dlatego liczy się refleks.

Zobacz: Capcom próbuje nam coś powiedzieć. Czy chodzi o remake Resident Evil 3?

Poniżej omawiany materiał:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię