Strona głównaKonsoleRed Dead Online: gracze odkryli co jest poza granicami mapy

Red Dead Online: gracze odkryli co jest poza granicami mapy

Na koniec świata i jeszcze dalej, tylko po co? Gracze Red Dead Online wyszli poza granice mapy. Na tych nieprzyjaznych terenach czeka nas śmierć z pragnienia lub alternatywa w postaci utonięcia.

Ekipa australijskich deweloperów The Grannies znalazła sposób, aby wyjść poza granice mapy w Red Dead Online. Dzięki temu odkryli co kryje się dalej. Swoją niezwykłą podróż udokumentowali dzięki czemu możemy zobaczyć to sami bez konieczności odpalania konsoli.

Zobacz: Soundtrack Red Dead Redemption 2 pojawi się jeszcze tego lata

Procedura przejścia była bardzo pracochłonna. Poza wykorzystaniem popularnego glitcha umożliwiającego przeniknięcie przez klif gracze musieli użyć lassa. Przy jego pomocy pierwszy z eksploratorów wyciągną poza mapę pozostałych kompanów. Cała operacja trwała prawie godzinę.

Ekipa trafiła na wielką pustynie, która wydawała ciągnąć się bez końca. W jednym z wpisów dokumentalnych możemy przeczytać:

Szliśmy dalej, a tekstury zaczęły się powtarzać i gwałtownie zmieniać

Jak zauważyli eksploratorzy im dalej w pustynie tym mniej drzew, a w zasadzie całej roślinności. Dalszy marsz to niemal nieskończona pustynia oraz dziwne tekstury.

Zdarzały się miejsca, w których niedokończona geometria [terenu] formowała interesujące, kanciaste kształty

Zobacz: Red Dead Online pełne martwych koni

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię