Strona głównaWiadomościSniper Ghost Warrior 3 bez trybu multiplayer. Twórcy obiecują, że pojawi się...

Sniper Ghost Warrior 3 bez trybu multiplayer. Twórcy obiecują, że pojawi się w trzecim kwartale 2017

Sniper Ghost Warrior 3 nie dość, że zaliczył premierę z dość sporym opóźnieniem, to nie ustrzegł się kolejnych producenckich wpadek. Gracze natenczas nie znajdą w menu gry trybu wieloosobowego.

Dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zawartość Sniper Ghost Warrior 3 jest nieco zubożona. Parę z ust mogli puścić recenzenci, którzy otrzymali grę kilka dni wcześniej, jednakże zobowiązali się do utrzymania zasad embargo, aż do dnia oficjalnej premiery. CI Games w swoim oświadczeniu podało, że tryb rozgrywki dla wielu graczy pojawi się dopiero w trzecim kwartale 2017 roku.

W momencie zakończenia prac nad brakującym kontentem gracze zostaną poinformowani przez platformy, gdzie zakupili gry, o nowej aktualizacji DLC. Będzie ona dostępna do pobrania całkowicie za darmo. Twórcy obiecują dołożyć wszelkich starań, aby czas oczekiwania był warty kompletnego produktu.

Sądząc jednak po pierwszych opublikowanych recenzjach, tu chociażby portalu Gamespot, Metacritic oraz Trustedreview, aż tak wielu graczy nie będzie czekać na gratisowe rozszerzenie. Oceny wystawione trzeciej cześci Sniper Ghost Warrior nie są jednakowe, lecz po zliczeniu wszystkich głosów średnia ocen nie przekroczy 5-6/10 możliwych punktów. Większość recenzentów jest zgodna z tym, że grze daleko do poziomu wysokobudżetowych produkcji i bardziej przypomina „kino klasy B z udziałem Stevena Siegala”.

Zdarzało się już, że notę gry podnosił tryb multiplayer, a wręcz stanowił główny punkt rozgrywki (Call of Duty, Halo Wars), tak więc nie przekreślajmy z góry ambitnych planów polskiego studia. Może są jeszcze w stanie zaskoczyć nas czymś całkiem nowym w mechanice sytemu online. 

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię