Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaPromocja w VOD Chili - 75 złotych na wypożyczane filmy za darmo

Promocja w VOD Chili – 75 złotych na wypożyczane filmy za darmo

Jeżeli należycie do grona szczęśliwców, którzy okres między świętami a Nowym Rokiem, a nawet 6 stycznia spędzają na słodkim lenistwie, znaleźliśmy dla Was promocję, która wypełni Wam ten czas wieloma dobrymi filmami.

Serwis Chili.com przygotował specjalny kod rabatowy dla nowych oraz aktywnych użytkowników. By z niego skorzystać, należy wejść na tę stronę, a w polu “Wpisz kod” podać: „TK34C9Z459LHLV”. W ten sposób otrzymamy bonus 75 PLN na wykorzystanie w bibliotece mocno ponad 100 tytułów. Znajdziecie wśród nich takie tytuły jak Angry Birds, X-Men: Mroczna Phoenix (4K), Spider-Man 3, Django, Detektyw Pikachu, Deadpool, Shazam! i wiele innych.

Zobacz: Spider-Man 2 ma ukazać się w 2021 roku

UWAGA: W promocji nie będziemy mieli dostępu do wszystkich filmów serwisu Chili bez limitu – lista tych, które można wypożyczyć znajduje się tutaj, a każde wypożyczenie odejmuje nam od naszego bonusowego salda określoną kwotę. Po wypożyczeniu mamy miesiąc na obejrzenie oraz 48 godzin od startu oglądania na dokończenie. Promocja trwa do 31 stycznia 2020, a filmy należy obejrzeć do 1 marca 2020. Można je też oczywiście wykupić na stałe, ale jest to znacznie droższe.

Miłego oglądania!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceChili.com
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię