Strona głównaGryAktualnościPrzeszedł Minecrafta nie wykonując żadnego kroku

Przeszedł Minecrafta nie wykonując żadnego kroku

Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem graczy, którzy wykonują różnego rodzaju dziwne wyzwania, jak chociażby przejście Resident Evil 4 bez oddania celnego strzału. Ale już jakiś kompletnym szaleństwem jest przejście Minecrafta bez oddania nawet jednego kroku.

Tak, jeden z graczy postanowił przejść Minecrafta bez oddania chociażby jednego kroku. Możecie się w tym miejscu zastanawiać – jak to możliwe? Nie ma w tym nic złego. Jednak w mojej głowie zrodziło się zupełnie inne pytanie – po co?

Zobacz: Minecraft – Gracz zbudował latający samolot. Czy twój komputer jest w stanie to obsłużyć?

Ale wróćmy do sprawy i jej szczegółów. Użytkownik o pseudonimie TheHeightAdvantage w pierwszej kolejności „odbindował” przyciski W, A, S i D, aby nawet przypadkiem nie ruszyć się swoją postacią. Jak w takim razie poruszał się po planszy, zbierał zasoby i walczył z bossem? Najpierw wykorzystał do tego łódkę. Stawiał ją jedno pole przed sobą, wchodził do niej, zabierał i znowu stawiał przed sobą. I tak w kółko! Z czasem, gdy dotarł do wody, to wylewał ją pod łódkę i dzięki temu przemieszczał się trochę szybciej. Finalnie wskoczył na świnię i poruszał się na niej.

Pomimo tych trudności udało mu się ukończyć Minecrafta i pokonać głównego bossa. Całość zajęła mu aż 30 godzin. W tym miejscu pragnę zapytać raz jeszcze – po co?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię