Strona główna Konsole PS4 Spider-Man 3 miliony sprzedanych kopii w ciągu trzech dni od premiery

PS4 Spider-Man 3 miliony sprzedanych kopii w ciągu trzech dni od premiery

- Reklama -

Niema żadnych wątpliwości, co do fenomenalnego sukcesu Spider-Mana od Insomniac Games. Sony potwierdziło, że między 7 a 9 września gra sprzedała się w 3,3 milionach kopii na całym świecie. Tym samym został pobity rekord ustanowiony przez God of War, który uzyskał wynik 3,1 miliona sprzedanych kopii w ciągu trzech dni.

Teraz to Spider-Man jest najszybciej sprzedającym się ekskluzywnym tytułem na konsolę PS4. Kolejnym rekordem była liczba zamówień gry w przedsprzedaży, która wynosiła ponad milion zamówień. W statystyce tej nie ujęto sprzedaży pakietu „Amazing Red” zawierającego konsolę z kontrolerem oraz grę.

Stephen Turvey, wiceprezes ds. sprzedaży powiedział:

Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. I spełniliśmy wszystkie oczekiwania. Myślę, że firma i fani mogą być z tego bardzo dumni.

Dodatkowo pochwalił on Insomniac Games i Marvela za sprowadzenie Spider-Mana do świata gier dokładnie w taki sposób, jaki chcieli go widzieć on i gracze.

Spider-Man ustanowił także rekord w Wielkiej Brytanii, stając się najszybciej sprzedającą się grą w regionie i pokonał takie tytuły jak Stadow of The Tomb Raider i NBA 2019. Przez to wszystko nie ma, co się dziwić, że część ekipy wsiąkła na dobre i pewnie zobaczymy ich dopiero jak przejdą grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE