Strona głównaKonsolePS5 – kurier z paczką uciekł spod domu gracza

PS5 – kurier z paczką uciekł spod domu gracza

W sieci krąży wiele nagrań i historii na temat kurierów i dostarczanych przez nich paczek. Tym razem kurier nie dostarczył paczki gdy zorientował się, że w środku jest PS5.

Problemy z dostępnością PlayStation 5 są na tyle duże, że konsola stała się obiektem pożądania nawet dla kurierów, którzy powinni dostarczyć sprzęt do rąk własnych. Richard Walker nagrał film pokazujący jak jeden z graczy „już witał się z gąską”, a konkretnie ze swoją konsolą PS5, jednak musiał obejść się smakiem bo sprzęt przywłaszczył sobie pracownik firmy.

Zobacz: The Last of Us 2 głównym bohaterem Golden Joystic Awards 2020

Na udostępnionym przez Walkera nagraniu widać kuriera Amazonu, który podjechał pod drzwi domu gracza i roznosił paczki dla okolicznych mieszkańców. Jednak gdy przyszła kolej na pudło z PS5, doręczyciel szybko się spakował i odjechał. Konsola miała trafić do szesnastolatka jako prezent urodzinowy.

Jak podaje serwis  Video Games Chronicle kurier został zwolniony, jednak sama konsola przepadła. Wygląda więc na to, że na bezrobociu złodziej będzie miał sporo czasu na ogranie gier. Matka chłopca przekazała dziennikarzom informację, że za zaistniałą sytuację Amazon zaproponował jej bon o wartości 5 funtów. Po pewnym czasie stwierdzili, że będzie to 50 funtów, na koniec zaoferowali zwrot pieniędzy za PS5. Konsoli nie udało się odzyskać.

Trzy poprzednie zdania przeczytajcie jeszcze raz, bo sam nie mogłem uwierzyć w podejście Amazona. Firma za niedostarczenie przesyłki chciała dać bon i nie zwracać pieniędzy za konsolę. Mózg rozwalony. Nie wiadomo czy w tej sytuacji śmiać się czy płakać.

Zobacz: PlayStation 5 – druga aktualizacja oprogramowania gotowa do pobrania

PlayStation 5 weszło na polski rynek 19 listopada, jednak ograniczona liczba egzemplarzy sprawiła, że konsola została wykupiona w ciągu kilku minut. Chociaż Sony zapewniało, że kolejne egzemplarze pojawią się w okolicach świąt, to w rzeczywistości raczej liczyłbym na zakupy dopiero w połowie przyszłego roku.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię