Strona głównaKonsolePS5 – nowe potwierdzone funkcje konsoli

PS5 – nowe potwierdzone funkcje konsoli

Sony bardzo mało mówi na temat nadchodzącego PS5. Gracze muszą brać sprawy w swoje ręce i przeszukiwać oficjalne strony PlayStation, aby dowiedzieć się nieco więcej. W ten właśnie sposób dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy na temat nowej konsoli.

Możemy spodziewać się, że Sony wkrótce zaprosi graczy na październikową prezentację PS5. Podczas najbliższego wydarzenia powinnyśmy dostać szczegóły dotyczące konsoli oraz zobaczyć menu PlayStation 5.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 dostaje łatkę, naprawiającą błędy

Jednak ciekawość zjada graczy przez co sami starają się dokopać do ciekawych informacji, które nie zawsze przekazane są wprost. Gracze przekopują oficjalne strony Sony, PlayStation oraz PS Store w poszukiwaniu najdrobniejszych informacji na temat konsoli.

Dzięki temu możemy potwierdzić dwie funkcje przygotowane przez Japończyków. Sony ma zapewnić jednolity ekosystem dla PlayStation 5, PlayStation 4 oraz aplikacji PlayStation.

Wiadomości i czat głosowy ze znajomymi na PS5, PS4 i aplikacji PlayStation

Z kolei na PS5 powinniśmy mieć możliwość dzielenia się grami z innymi użytkownikami PS5. W konsoli pojawi się menu umożliwiające udostępnianie swojej biblioteki pozostałym domownikom.

Jeśli ustawienie Udostępnianie konsoli i gra w trybie offline jest włączone dla twojego PS5, gracze w wieku powyżej 18 lat, którzy nie są abonentami PS Now, będą mogli grać w gry PS Now za pomocą ikony skrótu (wyświetlanej na ekranie głównym PS5) oraz w aplikacji PS Now

Może nie są to mocno zaskakujące informacje, ale lepszy rydz niż nic. Teraz czekamy na oficjalną prezentację Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię