Strona głównaKonsolePS5 Slim jeszcze w tym roku!

PS5 Slim jeszcze w tym roku!

Sony oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym roku do sprzedaży wejdzie nowa wersja konsoli PlayStation 5. Zobacz, ile będzie kosztowało PS5 Slim Digital Edition oraz PS5 Slim.

Jak można było się spodziewać premiera nowej wersji konsoli zapowiedziana została na okres świąteczny. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowa wersja konsoli została wyposażona w obłączny napęd Blu-ray Ultra HD. Dzięki temu osoby, które zdecydują się na wersję Digital Edition w przyszłości będą mogły rozbudować swoją konsolę o napęd. Nowa wersja PS5 w USA będzie dostępna już od listopada. W kolejnych miesiącach Sony chce udostępnić sprzęt także w innych krajach.

Co ciekawe, nowa wersja zastąpi obecnie sprzedawane modele, które będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Cena PS5 Slim i PS5 Slim Digital Edition

Jeżeli chodzi o cenę obu wersji. Zgodnie z zapowiedzią wersja z napędem na kosztować 549,99 euro netto, czyli około 2498 złotych. Wersja bez napędu została wyceniona na 449,99 euro, czyli 2044 złote. Sam napęd do konsoli wyceniony został na 119,99 euro, czyli około 544 złotych.

Obie wersje konsoli zostaną wyposażone w standardową podstawkę do poziomego ustawienia konsoli. Do sklepów trafi także wersja, która domyślnie ma być ustawiona w pionie. Wtedy podstawkę będzie można dokupić za 29,99 euro, czyli około 136 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię