Strona główna Konsole PUBG i PES 2019 za darmo. Oferta tylko dla posiadaczy Xbox One

PUBG i PES 2019 za darmo. Oferta tylko dla posiadaczy Xbox One

- Reklama -

Bohaterem dnia stała się firma Microsoft. W celu uratowania wygłodniałych graczy, udostępniła dla konsolowców bezpłatnie dwie gry AAA.

Widzieliśmy już upadające królestwa, niesłuszne wyroki Sądu Najwyższego, czy też kataklizmy poruszające niebo i ziemię. Jednak takiej promocji od Microsoftu nie było chyba nigdy. Możemy za darmo do naszej biblioteki Xbox One dodać dwa grubaśne tytuły, które pozwolą rozerwać się w trybie online i singleplayer.

Z okazji zbliżającej się imprezy XO18, Microsoft wrzucił na stan swojego sklepu bezpłatne wersje PES 2019 i PUBG, a więc gierki kosztujące wcale nie tak mało. Niestety jest pewien haczyk – trzeba mieć wykupiony pakiet Gold. Wykupienie subskrypcji na miesiąc wyniesie około 30 zł. Kto już zaopatrzył się w abonament, może ruszyć do ściągania przez poniższe linki.

Musicie się pośpieszyć z zaklepaniem gierek, bowiem Microsoft załączył informację, że jest to promocja ograniczona czasowa. I nie do końca wiadomo, czy po jej zakończeniu PES 2019 i PUBG nie znikną z naszego konta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE