Strona głównaGryAktualnościPUBG Lite: Darmowa wersja dostępna w Polsce już od października

PUBG Lite: Darmowa wersja dostępna w Polsce już od października

I stało się. Już wkrótce będziemy mogli zagrać w darmową wersję jednego z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku battle royal. PUBG Lite został przygotowany z myślą o posiadaczach słabszych komputerów. Szczegóły poniżej.

Premiera PUBG Lite zapowiedziana jest na 10 października 2019. Gra będzie udostępniona w 52 krajach Europy w tym także w Polsce. Pierwszy raz na temat wersji Lite mogliśmy usłyszeć jeszcze na początku tego roku. Wtedy to w Tajlandii odbyły się pierwsze testy gry. Pierwotnie PUBG Lite miał być oferowany tylko w krajach azjatyckich.

Zobacz: PUBG Corp próbował przepisu na sukces Fortnite’a. Nie wyszło

Na szczęście tytuł będzie dostępny również dla nas. Co ciekawe wersja Lite pojawi się również w takich krajach jak Irak czy Nepal gdzie wcześniej gra była zakazana. Z kolei mieszkańcy USA, Kanady, Chin i Japonii nie dołączą do zabawy.

Udostępnienie gry skomentował Minkyu Park, Development Director PUBG LITE w PUBG Corporation:

Już w samym założeniu PUBG LITE został zaprojektowany jako ta wersja gry, która będzie dostępna dla graczy z komputerami i laptopami o słabszych specyfikacjach, przy zachowaniu radości z akcji i wrażeń ze strzelania takich samych jak w oryginalnej wersji PUBG. Od stycznia 2019 pracowaliśmy, jednocześnie wsłuchując się w uwagi społeczności, aby poprawić jakość gry i teraz nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak kolejne kraje na nią zareagują i jak dalej tytuł będzie się rozwijał

Zobacz: Czwarty sezon PUBG wprowadza mnóstwo, długo wyczekiwanych zmian

W PUBG Lite dostępna będzie tylko mapa Erangel. Grę można pobrać już teraz klikając TUTAJ. Start 10 października. Dodatkowo jeżeli zapiszecie się do udziału w wydarzeniu dostaniecie skórki do M416 i AKM. Im więcej osób się zarejestruje tym więcej nagród zostanie dodanych. Zarejestrować można się TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię