Strona głównaMobileAktualnościPUBG Mobile – Erangel przejdzie sporo zmian

PUBG Mobile – Erangel przejdzie sporo zmian

Najbliższa aktualizacja PUBG Mobile oznaczona numerem 1.0 wprowadzi zmiany w balansie rozgrywki na mapie Erangel. Oprócz tego planowane są również zmiany wizualne.

PUBG Mobile ma zostać zaktualizowany do wersji 1.0 już 8 września. Wraz z nową łatką w grze zostanie wprowadzonych szereg zmian, zarówno wizualnych jak i w balansie rozgrywki. Zmiany na mapie Erangel mają przywrócić świeżość starej mapie, głównie dzięki ulepszeniu grafiki, nowym elementów, zmianie punktów z zasobami i projektem budynków.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – nieograniczone pieniądze w Superstore

Na mapie pojawią się okopy, barykady z pni drzew, opuszczone czołgi oraz bunkry. Zmianie ulegnie również rozmieszczenie na mapie budynków. Wymusi to na graczach zmianę strategii i konieczność nauczenia się nowego rozkładu obiektów.

PUBG

W kilku lokacjach, takich jak Baza Wojskowa Sosnova, Mylta, Więzienie i innych łupy, sprzęt i inne zasoby zostaną zrównoważone. Gracze mogą się również spodziewać lepszych łupów rozrzuconych po wiejskich obszarach mapy.

Zmianie ulegnie także system oświetlenia. który ożywi roślinność, niebo oraz wodę. Wprowadzona zostanie również funkcja Ultra HD, która zapewni bardziej realistyczny wygląd.

PUBG Mobile dostępny jest za darmo na Google Play i App Store, który reklamuje grę w zamian za zablokowanego Fortnite.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię