Strona głównaGryPUBG - niesłusznie zbanowani gracze otrzymają rekompensatę

PUBG – niesłusznie zbanowani gracze otrzymają rekompensatę

Pubg Corp wydało oświadczenie w sprawie niesłusznych banów jakie zostały założone części użytkowników w połowie czerwca. Gracze, którzy zostali niesłusznie zbanowani w PUBG zostaną wynagrodzeni walutą w grze.

Firma przeprasza za całe zajście. Nie wiemy ilu graczy oberwało. Wydawca oświadczył jedynie, że dotyczyło to „pewnej liczby” graczy, która została zbanowana i nie miała dostępu do gry przez pewien czas. Blokada została założona przez narzędzia wykrywające oszustów. Fala banów miała miejsce 16 czerwca.

Oficjalny komunikat w tej sprawie:

Jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest eliminowanie z gry hakerów i oszustów. Przepraszamy każdego, kto stracił czas z powodu niesłusznej blokady. Mamy nadzieję, że rekompensata pomoże go nadrobić.

Gracze, którzy doświadczyli niesłusznego bana otrzymają w ramach rekompensaty 20 000 Battle Point’s, które będą mogli wymienić na skrzynki z przedmiotami kosmetycznymi.

PUBG jak i wiele innych gier tego typu ma duże problemy z oszustami, którzy naruszają warunki użytkowania gry i utrudniają rozgrywkę innym.

Działania mające na celu zwalczenie tego typu procederu nie zawsze idzie zgodnie z planami. Zdarza się, że rykoszetem obrywają także niewinni gracze. Przykładem może być zawieszenie możliwości sprzedaży przedmiotów ponieważ część użytkowników sprzedawała je poza grą np. na portalach aukcyjnych.

A może ktoś z Was wyłapał niesłusznego bana? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

3 KOMENTARZE

  1. witam.ja tez dostaje bany codzien na pół godziny gdy zabijam innych graczy natomiast jak zabijam boty jest ok co z tym zrobic bo nie wiem :[ poprosze o pomoc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię