Strona głównaWiadomościPUBG nowa mapa 4x4 i Flare Gun, trzeba się śpieszyć

PUBG nowa mapa 4×4 i Flare Gun, trzeba się śpieszyć

Już niedługo Gracze PUBG otrzymają nową mapę o nazwie Codname: Savage, będzie ona ona zdecydowanie mniejsza niż dotychczasowe lokacje.

Nowe pole walki ma wymiary 4×4 km co stanowi ¼ wielkości map Erangel i Miramar, których wymiary wynoszą 8×8 km. Niedawno w grze mogliśmy spotkać PlayerUnknown’a we własnej osobie czyli Bernarda Greence’a, który samodzielnie chciał przetestować swoje dzieło. Gracze będą mogli testować nową mapę 4×4 już w przyszłym tygodniu.

Oficjalne info z Twittera:

Pierwsza publiczna faza testowa dla mapy Codname: Savage rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19 i potrwa do czwartku 5 kwietnia do godziny 4:00 czasu pacyficznego. Będzie to zamknięty test, ale PUBG Corp zachęca fanów do śledzenia swoich kanałów społecznościowych aby zwiększyć szansę na zdobycie klucza umożliwiającego wzięcie udziału w testach.

Nowa mniejsza mapa jest próbą walki z Fortninte Battle Royale, który ostatnio wyprzedził PUBG pod względem miesięcznych przychodów. Jednym z argumentów fanów za wyborem Fortnite jest to, że ma mniejsze mapy i rozgrywka jest bardziej dynamiczna. Oczywiście wymiatacze PUBG powiedzą, że lepiej jak mapa jest większa. Niedługo przekonamy się jak będzie sprawdzała się mapa 4×4.

A już teraz w PUBG pojawiła się nowa broń Pistolet Sygnałowy (Flare Gun):

Flare Gun jest specjalną bronią, dzięki której możesz wezwać zrzut z pomocą do miejsca, w którym przebywasz. Wystarczy wycelować w niebo i strzelić a samolot zrobi resztę. Na mapie rozmieszczona jest tylko niewielka liczba flar, rozlokowane są one w jednopiętrowych domach na całej mapie i jak na razie tylko w trybie Event, zatem ciężko będzie je znaleźć, ale warto szukać.

Flare Gun będzie dostępny tylko poniedziałku do godziny 3 polskiego czasu.

Jak Wam się widzi taka mapa 4×4?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię