Strona głównaGryAktualnościPUBG – nowy Developer Update zapowiada nadejście sezonów

PUBG – nowy Developer Update zapowiada nadejście sezonów

Twórcy szukają kolejnych sposobów, żeby na dłużej zatrzymać przy sobie fanów.

Ostatnio w kontekście PUBG mówi się głównie o areszcie albo problemach wersji mobile z chińskimi regulaminami. Nareszcie przyszedł jednak czas na content. Weapon Mastery dodane niedawno do PlayerUnknown’s Battlegrounds przyniosło nie tylko sporo nowej zawartości, ale również motywacji do regularnego grania. Tona rzeczy do odblokowania w połączeniu z Survivor Passem tłumaczą, dlaczego nawet w tym momencie w grze znajduje się ponad pół miliona ludzi.

Zobacz: Już można grać w PUBG w Nepalu bez groźby pójścia do więzienia

Opublikowany dwa dni temu Developer Update skupił się na omówieniu wszystkiego, co czeka grę w tym roku. Trzeba przyznać, że lista pomysłów oraz kierunek rozwoju robią wrażenie. Obok Survivor Passa oraz aktualizacji map, świeżość do gry mają wnieść sezony. Każdy z nich ma wprowadzać nowy content, z konkretnym motywem przewodnim.

Sporo ma dziać się również w samej grze. Balans broni, dodana umiejętność wspinania oraz opancerzony pojazd, który będzie w stanie poruszać się na lądzie oraz wodzie. Motywem przewodnim całego filmu było zdecydowanie słowo „survival”. TS Jang regularnie powtarzał o nacisku dewelopera na realizm oraz elementy, które czynią rozgrywkę PUBG wyjątkową.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię