Strona głównaGryAktualnościPUBG planuje rozwinąć swój tryb rankingowy przez feedback graczy

PUBG planuje rozwinąć swój tryb rankingowy przez feedback graczy

Nadchodzi przełomowy moment dla PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Wreszcie doczekamy się trybu rankingowego z prawdziwego zdarzenia, który będzie bardziej przypominał rozgrywki esportowe. Po latach rywalizowania w tabelach, losowego lootu i braku drabinki rodem z Apex Legends, deweloperzy przedstawili swój pierwszy pomysł na tryb competitive.

Zobacz: Polacy w walce o finały PUBG Global Series w Berlinie

Z pomocą w tworzeniu rankedów przychodzi LABS, serwer testowy PUBG, gdzie trafia większość zmian przed debiutem na oficjalnych serwerach. Gracze mają tam okazję przetestować pomysły deweloperów, przekazać im swoją opinię, a w tym czasie standardowa wersja gry nie jest narażona na żadne konsekwencje błędów czy nieprzemyślanych decyzji.

Podobnie sytuacja ma wyglądać z tworzeniem trybu competitive. Pierwszą wersję rankedów można było testować na serwerze LABS do 9 marca. Społeczność sprawdziła, co do zaproponowania ma im deweloper i to na podstawie ich feedbacku twórcy będą wprowadzali kolejne zmiany.

Nie wygląda więc na to, żeby competitive miało zbyt prędkość ujrzeć światło dzienne, ale powinien być to na szczęście tryb, który w pełni zadowoli większość oddanych PUBG graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię