Strona głównaEsportPuki Style ulubionym sportowcem w plebiscycie TVP Sport

Puki Style ulubionym sportowcem w plebiscycie TVP Sport

Niesamowita historia, jakiej bohaterem niedawno stał się Łukasz “Puki Style” Zygmunciak, znalazła swój ciąg dalszy. Tym razem w plebiscycie TVP Sport.

Łukasz “Puki Style” Zygmunciak to człowiek, którego ksywa niecałe 2 tygodnie temu obiegła cały esportowy internet w Polsce i sporą jego część poza naszymi granicami. Dotarła z pewnością także do grona osób, które esportem się nie interesują. Do akcji wsparcia Polaka przed finałami EU Masters włączyło się wielu ludzi sportu, a po finale, w którym zajął 2. miejsce, został zaproszony do audycji Michała Pola na Kanale Sportowym.

Jeśli jednak wydawało Wam się, że na tym “Puki Mania” się zakończyła – jesteście w błędzie. Od kilku dni na stronach TVP Sport trwała akcja #ulubionysportowiec, gdzie Puki Style w kolejnych starciach wygrywał z głośnymi nazwiskami świata sportu. W drodze do finału plebiscytu pokonał tam między innymi Roberta Lewandowskiego. W czwartek rozstrzygały się losy ostatniego etapu, w którym można było głosować pomiędzy Pukim a Jakubem Błaszczykowskim, piłkarzem Wisły Kraków. I jak myślicie, jaki był werdykt internautów? Otóż… zwycięzcą plebiscytu okazał się Puki, który pokonał Kubę Błaszczykowskiego wynikiem 65,16% vs. 34,84%. 

Co sądzicie o sensie umieszczania esportowca w takim plebiscycie jak ten na stronach TVP Sport? Czy Waszym zdaniem Puki Style zasłużył na swoje zwycięstwo?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię