Advertisement
Strona głównaWiadomościAkcesoriaPuma tworzy buty dla graczy po 100 dolarów za parę

Puma tworzy buty dla graczy po 100 dolarów za parę

Różne rzeczy przyjmowały już miano gamingowych, ale o butach jeszcze nie słyszałem. Tymczasem niemiecka firma Puma zapowiedziała Active Gaming Footwear, czyli właśnie obuwie dedykowane gamerom.

Puma na swoim kanale na YouTubie opublikowała zapowiedź butów, które stworzone zostały z myślą o graczach. Otrzymały one nazwę Puma Active Gaming Footwear i mają odznaczać się niespotykaną do tej pory wygodą użytkowania zarówno w czterech ścianach własnego domu, jak i na turniejach. Są one wręcz określane mianem skarpetko-butów. Oczywiście nie mogło zabraknąć stwierdzenia, że powstały przy współpracy z profesjonalnymi graczami.

Zobacz: Wyjątkowa konsola Nintendo PlayStation trafi na aukcję. Może kosztować miliony

Na ten moment wiemy, że Puma Active Gaming Footwear mają kosztował około 105 dolarów za parę, co według aktualnego kursu daje kwotę około 400 zł. Niemiecka firma nie wspomniała nic o podświetleniu RGB LED, autorskim systemie chłodzenia ani tym bardziej możliwości podłączenia butów do komputera. Możemy zatem wywnioskować, że to po prostu dość zwyczajne buty, tylko wygodne. To już najwyraźniej wystarczy, aby nazwać je gamingowymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię