Strona głównaKonsoleKontroler DualShock 5 na nowych renderach. Co się zmieni?

Kontroler DualShock 5 na nowych renderach. Co się zmieni?

Artysta Giuseppe Spinelli, na podstawie niedawnych wycieków i zgłoszonych przez Sony patentów, stworzył rendery 3D nowych kontrolerów PlayStation 5, czyli DualShocków 5. Co prawda nie jest to oficjalny projekt, ale daje pewien wgląd w to, jak może wyglądać pad konsoli Sony.

Całkiem niedawno wyciekło kilka informacji na temat kontrolerów do PlayStation 5. DualShocka 5 mogliśmy zobaczyć między innymi na zdjęciu z oficjalnym devkitem PS5. Pad pojawił się też we wniosku patentowym, który złożyło Sony. To przede wszystkim tam opisano wszystkie elementy urządzenia, w tym port USB-C do ładowania, wbudowany mikrofon czy też złącza AUX.

Zobacz: Nowe rendery PlayStation 5. Czy tak będzie wyglądał next-gen Sony?

Na tej podstawie Giuseppe Spinelli stworzył rendery 3D, które możecie zobaczyć na poniższym wideo. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak kontroler DualShock 5 może wyglądać w rzeczywistości. Pamiętajcie jednak, że nie są to informacje oficjalne. Poza tym artysta wprowadził kilka zmian, a kilku innych rzeczy musiał się domyślać. Na przykład zrezygnował z dotykowego ekranu i postawił na płytkę dotykową, jak w DualShocku 4. Na jej górze umieścił niewielką diodę LED, która ma być czymś w rodzaju wskaźnika dla gracza. Zresztą sami zobaczcie:

Zobacz: PlayStation 5 – czy tak będzie wyglądał pad DualShock 5?

Jeszcze raz podkreślę, że nie jest to oficjalny projekt. Powstał na bazie niedawnych zdjęć i patentów, ale to nadal tylko wersja pewnego człowieka. W rzeczywistości DualShock 5 może wyglądać nieco inaczej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię