Strona głównaGryAktualnościDetroit: Become Human i inne gry Quantic Dream na PC – znamy...

Detroit: Become Human i inne gry Quantic Dream na PC – znamy oficjalne daty premier

Już jakiś czas temu firma Quantic Dream zapowiedziała, że jej gry – znane z PlayStation 4 – wkrótce trafią także na komputery. Mowa między innymi o Detroit: Become Human, Heavy Rain czy też Beyond: Two Souls. Teraz poznaliśmy ich oficjalne daty premiery, a także ceny.

Nie od dzisiaj wiemy, że trzy hitowe gry Quantic Dream – Detroit: Become Human, Heavy Rain czy też Beyond: Two Souls – trafią również na komputery. Francuski deweloper zapowiedział to już kilka tygodni temu. Wiemy także, że wszystkie trafią ekskluzywnie tylko do Epic Games Store, więc wygląda na to, że niektórzy będą musieli bliżej zaprzyjaźnić się z platformą. Teraz twórcy zdradzili oficjalne daty premier, a także ceny.

– Wprowadzenie ostatnich trzech interaktywnych dramatów na platformę PC umożliwi nowym widzom doświadczenie tego, czym są gry Quantic Dream. Dzięki wersjom demo, gracze będą mieli okazję na własne oczy przekonać się jak dużo ciężkiej pracy i poświęcenia włożyliśmy w stworzenie naszych ukochanych tytułów w wersji na PC. Dla tych, którzy nigdy nie grali w tytuł Quantic Dream będzie to doskonała okazja, aby doświadczyć wyjątkowości naszych gier – powiedział Guillaume de Fondaumière, współzałożyciel Quantic Dream.

Demo Heavy Rain zostanie udostępnione 24 maja 2019 roku, a pełna wersja 24 czerwca w cenie 69 zł. Beyond: Two Souls w wersji demonstracyjnej trafi na Epic Games Store 27 czerwca, a w pełną wersję zagramy 22 lipca, również za równowartość 69 zł. Najdłużej przyjdzie nam poczekać na najnowszy hit Quantic Dream, czyli Detroit: Become Human. Wersja demo pojawi się pod koniec lata, a pełna wersja na jesień. W tym przypadku cena będzie sporo wyższa i wyniesie 139 zł.

Już w tym momencie wszystkie gry można zamawiać przedpremierowo w Epic Games Store. To dobry moment, bo sklep przygotował promocję, w ramach której gry można kupić o 40 zł taniej. To oznacza, że Heavy Rain i The Beyond: Dwie dusze można mieć już za 29 zł a Detroit: Become Human za 99 zł. To okazja, która może się nie powtórzyć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię