Advertisement
Strona głównaWiadomościStreamer obraża Polaków i kłamie o naszym kraju. Ma 10 tys. widzów

Streamer obraża Polaków i kłamie o naszym kraju. Ma 10 tys. widzów

Streamer z Nowej Zelandii i pseudonimie Quin69 naraził się polskiej społeczności Twitcha. W trakcie swoich transmisji wielokrotnie obrażał Polaków i kłamał na temat naszego kraju. „Fuck Poland” to jedno z najlżejszych przewinień.

Quin69 nie jest specjalnie znany w Polsce. Streamer pochodzi z Nowej Zelandii, więc nie ma w tym nic dziwnego. Jednak w ostatnich dniach zrobiło się o nim bardzo głośno w naszym kraju. To dlatego, że w trakcie transmisji dla 10 tys. widzów obrażał nas i nasz kraj. Padło wiele niecenzuralnych i wręcz absurdalnych słów w naszym kierunku.

Nowozelandczyk wielokrotnie udowodnił, że nie ma zielonego pojęcia o Polsce, ale nie przeszkadza mu to w wypowiadaniu się na temat naszego kraju. W trakcie jednej z ostatnich transmisji stwierdził, że Polska leży obok Szwecji i w zasadzie jest u nas tak samo jak w Rosji. Po chwili dodał, że łatwo być tutaj dźgniętym nożem. Mało? To zaledwie początek tych absurdalnych wywodów. W dalszej części streamer powiedział „Fuck Poland”. Stwierdził też, że Polacy zabijali Żydów i obozy koncentracyjne były Polskie. Niestety, znaleźli się tacy, którym te słowa się podobały. Pytanie brzmi – czy jest on aż tak głupi, czy kłamie celowo?

Jakby tego było mało, na kanale Discord streamera również można znaleźć wiele niecenzuralnych i kłamliwych stwierdzeń na temat Polski. Nie tylko wypisywał je on sam, ale również jego moderatorzy oraz inni użytkownicy. Co gorsze, serwer ma status partnera Discord.

Polscy internauci już zaczęli masowo zgłaszać streamera za mowę nienawiści. To samo dzieje się na Discordzie. Niektórzy wręcz zapowiadają złożenie zawiadomienia do odpowiednich organów ścigania. Póki co Quin69 jest bezkarny, ponieważ jego kanał nadal jest dostępny, a to oznacza, że Twitch jeszcze nie wlepił mu bana. Miejmy nadzieję, że ostatecznie do tego dojdzie. Takie zachowania nie powinny być tolerowane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

13 KOMENTARZE

 1. oj tam, oj tam, uderz w stółba nożyce sie odezwą. mnie to nie obraża, bo nie jestem typowym cebulakiem. zgadzam sie z nim bo polacy to nadzwyczajnie tępy narodek, gdzie większość jest debilami. ja do nich nie należe

 2. znowu jakieś newsy z du-py… twitch tego pana jest bardzo sarkastycznie toxyczny a „obrażanie polaków” wzieło sie z jego „rywalizacji” z innym streamerem o nazwie RaizQT który urodził sie w polsce… to tylko takie wyzwiska typu „zwyzywaj sarkastycznie swojego przyjaciela” nikt nie bierze tego na poważnie bo to tylko żarty. i jak zawsze wyrwane z kontekstu wygląda tragicznie

 3. Czy to nie podlega pod tą szumną mowę nienawiści? Czy to 25% bycia żydem- daje mu większe prawa, czy może, że ma 10k widzów? „Polacy zabijali Żydów i obozy koncentracyjne były Polskie”- czy to nie objaw ksenofobii (kiedy mówi o tym Nowozelandczyk)?

 4. wyrwane z kontekstu, chociaż wiecie o czym on mówił i w jakim kontekście wypowiedział te słowa. Wrzuć kawałek jak mówi o tym, że w 25 % jest polskim żydem…. że jego rodzina uciekła z Polski przed nazistami…. albo kawałek o wiedźminie i Polsce – to ten sam stream nic trudnego.
  żałosne szukanie afery… nie ma już lepszych tematów ?
  dobrze że to oglądałem bo jeszcze bym uwierzył w te bzdury

   • Witam przedstawiciela tych, którym wystarczy krzyknąć z mównicy „XYZ jest zły!” i już zapala pochodnię.

    Dziennikarstwo schodzi na psy, jeżeli takie artykuły powstają bez jakiegokolwiek zbadania tematu i zebrania porządnych informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię