Strona głównaGryAktualnościRage quit z turnieju Fortnite z pulą 400 tysięcy dolarów. Zawodnicy nie...

Rage quit z turnieju Fortnite z pulą 400 tysięcy dolarów. Zawodnicy nie mogą znieść mechów

Wczorajsze Twitch Rivals przyniosło graczom sporo emocji. 

Chociaż na początku większość uczestników miała standardowe dla takich turniejów problemy, stream sniperzy czy dziwny format, wprowadzona w dziesiątym sezonie Fortnite mechanika sprawiła, że niektórzy całkowicie stracili ochotę do rywalizacji.

Zobacz: Fortcast #4 – Fortnite Championship Series, Extremalna Rozgrzewka i dalszy ciąg tematu mechów

Ostatnie dramaty wśród społeczności rozchodzą się oczywiście o mechy. Nowość określana przez Epic jako sposób dla mniej doświadczonych graczy na wygrywanie gier doprowadza do szału esportową część gry.

Streamers quitting a $400,000 content creator tournament from FortNiteBR

Wczoraj jako pierwszy cierpliwość stracił Jack „Courage” Dunlop, jeden z największy content creatorów Fortnite. Były komentator Call of Duty, teraz full-time streamer, zanim poinformował swojego duo partnera o tym, że rezygnuje z turnieju, wygłosił również krótką, przepełnioną złością i emocjami przemowę o tym, co ostatnio z grą robi Epic.

Klip bardzo szybko rozszedł się po internecie, a w ślady Jacka poszli również inni uczestnicy, w tym Tfue. Jeżeli krótkiego turnieju nie jest w stanie dokończyć jeden z najpopularniejszych graczy społeczności esportowej oraz komentator współpracujący z Epic przy okazji ich rozgrywek, coś faktycznie musi być nie tak.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię