Strona głównaGryAktualnościWasteland 3 Alpha dostępny dla wspierających projekt

Wasteland 3 Alpha dostępny dla wspierających projekt

Jeżeli jesteście w gronie fanów serii Wasteland, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt Wasteland 3 to macie możliwość przetestowania gry w wersji Alpha. Tytuł dostępny jest za pośrednictwem Steam, jednak nie brakuje w nim błędów, co jest naturalne.

W sytuacji gdy nie wsparliście projektu dolarami, a chcielibyście jednak zobaczyć jak wyglądają postępy prac studia inXile Entertainment to poniżej macie materiał. Walka wygląda bardzo ciekawie można zatem szykować się na kolejny hit w klimatach Fallout. Co więcej, deweloper planuje również wypuszczenie wersji demonstracyjnej za pośrednictwem Steam Early Access, jednak na razie nie jest znana data premiery.

Zobacz: Wasteland 3 – wsparcie gry planowane na dziesięć lat

Wasteland 3 zostanie wydane na PC, Ps4 oraz Xbox One wiosną 2020. W najnowszym zwiastunie Desert Rangers współpracują z patriarchą Kolorado by wspólnie przemierzać przez pustkowia. Rozmach produkcji wydaje się być zdecydowanie większy niż w przypadku poprzedniej części, co jest zdecydowanie na plus. Jak mówią przedstawiciele inXile Wasteland 3 jest ich Falloutem.

Zobacz: Capital Wasteland: ekipa wznawia prace i nagra 45 tysięcy linii dialogów

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię