Strona głównaWiadomościRaijintek łagodzi nastrój CPU nowym chłodzeniem Leto Pro RGB

Raijintek łagodzi nastrój CPU nowym chłodzeniem Leto Pro RGB

Procesory będą zabijać się o nowego coolera Raijintek. Powyginają swoje ostatnie nóżki, byle zaznać chłodu, które współgra z cichą pracą i kolorową aurą RGB.

Jedno-wentylatorowa wersja Leto zdążyła już zbić gorączkę wielu przegrzanym CPU. W przypadku gamingowych maszyn liczy się jednak coś więcej, niż standard spotykany u każdego producenta. Dlatego Raijintek postanowił wypuścić jeszcze bardziej wypasiony model. Edycja Leto Pro RGB jest grubsiejszą od protoplasty, oferuje niższe temperatury i mieni się perlistymi kolorami.

Tym razem do konstrukcji wieżowej dołączono dwa wiatraki Raijintek Macula 12 RGB o średnicy 12 cm. Mimo wysokiego zakresu obrotów 800-1800 RPM są bardzo kulturalne. Nawet w trakcie gorących zagrywek nie wykręcą więcej niż 25 dBA hałasu.

Na wersji Pro RGB, aby umieścić dwa wirniki, Raijintek musiał poszerzyć strukturę radiatora. Ostateczna różnica rozmiaru jest dość zauważalna – 127 mm x 101 mm 155 mm i 925 g (referencyjne Leto: 122 mm x 76 mm x 157 mm i 570 g). Ma to jednak swoje zalety w ramach lepszego chłodzenia, jak i mocniejszego podświetlenia RGB metalowej platformy.

Raijintek Leto Pro RGB będzie na posługach szerokiej palety socketów Intela i AMD. Chłodu zakosztują właściciele AM4, AM3(+), FM2(+), LGA2066, LGA2011(v3), a także LGA115x. Cena urządzenia jest na razie tajemnicą producenta.        

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię