Strona główna Wiadomości Hardware Razer BlackWidow Lite – klawiatura mechaniczna dla szukających prostoty

Razer BlackWidow Lite – klawiatura mechaniczna dla szukających prostoty

- Reklama -

Jeśli szukacie prostej klawiatury mechanicznej, która zaoferuje wszystkie podstawowe i zarazem najważniejsze funkcje, to być może ciekawą propozycją okaże się Razer BlackWidows Lite. Urządzenie właśnie trafia do sprzedaży.

Urządzenia Razer łatwo rozpoznać na tle konkurencji. Nie tylko z powodu charakterystycznego logo, ale przede wszystkim dzięki czarno-zielonej stylistyce. Jednak ta zasada nie sprawdza się w przypadku właśnie zaprezentowanej klawiatury BlackWidow Lite. Czerń została częściowo zastąpiona szarościami metalu, a jednokolorowe podświetlenie jest białe.

Zobacz także: Niewidzialna klawiatura w zasięgu ręki

Razer BlackWidow Lite to klawiatura TKL, czyli pozbawiona sekcji numerycznej. Jest wyposażona w autorskie, pomarańczowe przełączniki Razera z zamontowanymi O-ringami, które nieco ją wyciszają, eliminując charakterystyczne kliknięcie. Pomimo tego, że to propozycja stworzona raczej dla dziennikarzy i pisarzy, to nie brakuje też kilku rozwiązań dla graczy. Klawiatura oferuje 10KRO (10 key roll-over), co oznacza, że można jednocześnie aktywować do 10 przycisków, anti-ghosting, a także obsługę makr. Kabel USB jest nie tylko odpinany, ale też zabezpieczony oplotem.

Razer BlackWidow Lite właśnie trafia do sprzedaży w cenie 99,99 funtów. Razer udziela na klawiaturę 2-letniej gwarancji. W razie potrzeby można do tego modelu dokupić podstawkę pod nadgarstki za 19,99 funtów lub torbę podróżną za 29,99 funtów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE