Strona głównaWiadomościRazer na IFA2018 pokazuje swoją wielkość

Razer na IFA2018 pokazuje swoją wielkość

Targi IFA2018 były okazją do trzech sprzętowych premier kultowej gamingowej marki Razer: słuchawek Kraken Tournament Edition, klawiatury BlackWidow Elite oraz myszki Mamba Wireless.

Razer Kraken Tournament Edition – słuchawki z THX Spatial Audio

Krakeny, z charakterystycznym zielonym pałąkiem, od 2012 roku niezmiennie cieszą się popularnością wśród graczy i profesjonalnych esportowców. Ich najnowsze wcielenie to kompletne rozwiązanie przeznaczone do gier turniejowych, które pozwala na pełne zapanowanie nad dźwiękiem za pośrednictwem kontrolera USB (USB Audio Controller). Kontroler służy także do regulacji poziomu basu, a także ustawiania preferowanego balansu pomiędzy dźwiękami płynącymi z gry, a czatem drużynowym za pomocą Game / Chat Balance.

Zestaw słuchawkowy został wyposażony w nauszniki z pianką nasączoną chłodzącym żelem oraz specjalnymi wyżłobieniami na zauszniki okularów. Ulepszony pałąk na głowę wyścielono bardzo miękkim materiałem, co zapewnia wyjątkowy komfort podczas wielogodzinnych sesji grania.

Razer Kraken Tournament Edition to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy wspierający THX Spatial Audio, który gwarantuje realistyczną głębię i immersyjność rozgrywki poprzez symulację precyzyjnego dźwięku pozycyjnego 360°. Technologia ta, wraz z 50 mm przetwornikami, dostarcza czysty dźwięk oraz mocny bas (12 Hz – 28 kHz) oraz zapewnia podczas grania niezwykłą przewagę nad przeciwnikami.

Dzięki wtyczce audio jack 3,5 mm Kraken TE jest kompatybilny z innymi platformami takim jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz urządzeniami mobilnymi.

Razer Kraken Tournament Edition będzie dostępny w cenie 99,99 euro.

Razer BlackWidow Elite – pierwsza QWERTY producenta z pamięcią hybrydową

Razer BlackWidow Elite to pierwsze urządzenie w linii BlackWidow z pamięcią hybrydową (Hybrid On-board Memory) i możliwością zapisywania profili w chmurze (Cloud Storage). Klawiatura pozwala na zapis do 5 profili, które można aktywować i używać wtedy, kiedy są niezbędne, bez względu na miejsce i czas.

Debiutująca w 2010 roku, Razer BlackWidow była pierwszą na świecie gamingową klawiaturą z mechanicznymi przełącznikami. W 2014 roku Razer rozpoczął produkcję własnych przełączników Razer Mechanical Switch, które zaprojektowano specjalnie do grania. Wraz z modelem Elite kultowa BlackWidow ponownie przełamuje technologiczne granice.

BlackWidow Elite to gamingowa klawiatura zaprojektowana z myślą o najwyższej wydajności. Została wyposażona w ulepszone przełączniki mechaniczne Razera o wzmocnionej konstrukcji i żywotności 80 milionów kliknięć. Gracze będą mogli wybrać pośród przełączników o różnych charakterystykach (Green, Yellow, Orange). Razer Synapse 3 daje każdemu użytkownikowi możliwość utworzenia własnych efektów świetlnych, dla jeszcze bardziej wciągającej rozgrywki. Za pomocą oprogramowania gracze mogą także w pełni personalizować skróty klawiaturowe.

Oprócz funkcji gamingowych, BlackWidow Elite, ma wielofunkcyjne pokrętło i trzy klawisze multimedialne. Dodatkowo, dla większej wygody użytkowania, do klawiatury dołączono wyściełaną, miękką podpórkę pod nadgarstki. BlackWidow Elite pozwala także na łatwe zarządzanie kablami.

Cenę ustalono na 179,99 euro – sprzęt już można zamawiać.

Razer Mamba Wireless – podobno najlepszy sensor w klasie

Dzięki najlepszemu w swojej klasie sensorowi optycznemu 5G i wiodącej technologii bezprzewodowej gracze korzystający z myszki Razer Mamba Wireless mogą grać bez żadnych ograniczeń i opóźnień. Razer 5G Advanced Optical Sensor cechuje się czułością 16 000 DPI i najwyższą w myszach gamingowych wiernością rozdzielczości na poziomie 99,4%. Dzięki temu mysz wyznacza nowe standardy precyzji i szybkości.

W połączeniu z autorską technologią Adaptive Frequency Technology, zapewniającą możliwie najbardziej stabilne połączenie bezprzewodowe i akumulatorem działającym do 50 godzin na jednym ładowaniu, Mamba Wireless pozwala graczom na niezwykle długie rozgrywki.

Mysz wyposażono również w przełączniki mechaniczne Razer Mechanical Mouse Switches o żywotności do 50 milionów kliknięć i siedem przycisków, których działanie można spersonalizować za pomocą Synapse 3. Dzięki systemom Hybrid On-board Memoryoraz Cloud Storage gracze mogą zapisać do 5 profili, aby uzyskać do nich łatwy dostęp bez żadnych ograniczeń.

Mamba Wireless zachowała swój klasyczny i ergonomiczny design, oprócz niewielkich zmian na bokach, które mają zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania.

Razer Mamba Wireless będzie dostępna w cenie 99,99 euro.

Razer na IFA 2018 – tak, byliśmy, macaliśmy i było bardzo przyjemnie 🙂

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię