Strona głównaGryAktualnościRebelion zasypie nas grami z serii Sniper Elite. Studio zapowiada cztery gry

Rebelion zasypie nas grami z serii Sniper Elite. Studio zapowiada cztery gry

Od premiery Sniper Elite 4 mięły już dwa lata i fani serii czują niedosyt wrażeń. Studio Rebelion odpowiedzialne za tytuł wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i zapowiada piątą część gry i nie tylko. Można się pokusić o stwierdzenie, że zostaniemy wręcz zasypani grami spod znaku Sniper Elite. Rebelion ma w planach wydanie aż czterech gier serii.

Poza piątą częścią serii w produkcji jest również Sniper Elite V2 Remastered, stanowiący kompletny remaster drugiej gry serii wydanej w 2012 roku. Z kolei trzecia część wkrótce trafi na Nintendo Switch w wersji Ultimate Edition. A i to nie wszystko, ponieważ będziemy mieli okazję zagrać również w w wersję VR.

Zobacz: Battlefield V: wyciekły informacje na temat trybu Battle Royale

Na temat Sniper Elite 5 wiemy na razie tyle, że nad grą pracuje studio Rebelion, a sam tytuł ma podążać ścieżką wytyczoną przez czwartą część serii. Deweloper zapewnia, że cały czas pracuje nad tytułem, a premiera gry przewidziana jest na 2020 rok.

Zobacz: Operacja Wielki Skok – startuje nowy sezon Call of Duty: Black Ops 4

Z kolei Sniper Elite V2 Remastered zostanie wydany jeszcze w tym roku. Według informacji przekazanych przez twórców, będzie on zawierał oszałamiająco ulepszoną grafikę w rozdzielczości 4K oraz wsparcie HDR. Dodatkowo do tytułu trafią nowe grywalne postacie, tryb zdjęć, rozbudowany tryb wieloosobowy online dla 16 graczy i wszystkie dotąd wydane DLC.

Sniper Elite VR lub jakkolwiek zostanie wydany, jest opisywany, jako samodzielny tytuł i nie jest to żadna z dotąd wydanych gier tyle, że w wersji VR. W tworzeniu tytułu Rebelion jest wspierany przez Juest Add Water, które znamy chociażby z serii Oddworld i Gravity Crash.

Poniżej pełne sprawozdanie studia:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię