Strona głównaEsportRed Bull Campus Clutch: największy na świecie turniej Valorant dla studentów

Red Bull Campus Clutch: największy na świecie turniej Valorant dla studentów

Red Bull wraz z Allegro Smart Student zapraszają do wzięcia udziału w turnieju Valorant dla studentów – Red Bull Campus Clutch. Do zgarnięcia – 20 tysięcy euro.

Red Bull Campus Clutch to największy na świecie turniej Valorant zorganizowany z myślą o studentach. Rywalizują w nim ludzie z ponad 50 krajów. Żeby powalczyć o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy euro, należy mieć aktualny status studenta i zgłosić chęć udziału na stronie projektu.

Zobacz: Ballista Esports – polska organizacja wystąpi na VALORANT Champions Tour Masters

To już ostatni dzwonek – ostatni turniej kwalifikacyjny zostanie rozstrzygnięty pojutrze, 31 marca. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 minut przed startem turnieju dla drużyn oraz do godziny 14:00 w dniu turnieju dla graczy indywidualnych.

Valorant

Do tej pory rozegrano trzy takie turnieje. Czwarty półfinalista uzupełni stawkę, która rozegra między sobą mecze w polskim finale. Ten zostanie rozegrany 17 kwietnia. Jedna drużyna, która wygra całe krajowe kwalifikacje, pojawi się w kolejnym etapie. Będą to eliminacje międzynarodowe – z nich już prosta droga do światowych finałów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię