Strona głównaEsportRed Bull Solo Q po raz drugi w Polsce - startuje wyjątkowy...

Red Bull Solo Q po raz drugi w Polsce – startuje wyjątkowy turniej 1 vs 1 w League of Legends

Już dziś startują zapisy do kolejnej edycji wyjątkowego turnieju League of Legends. Gracze z ponad 30 krajów zmierzą się w pojedynkach 1 vs 1, by rozstrzygnąć, kto z nich ma największe indywidualne umiejętności. Gra toczy się nie tylko o tytuł mistrza świata, ale również o możliwość wzięcia udziału w League of Legends All-Star Event.

W poprzedniej edycji projektu udział wzięło ponad 80 tysięcy graczy z całego świata. Tegoroczny turniej po raz kolejny rzuci graczom League of Legends wyzwanie i pozwoli im udowodnić swoje umiejętności na górnej alejce Summoner’s Rift. W Polsce odbędzie się 8 turniejów kwalifikacyjnych i każdy z nich wyłoni jednego finalistę. 8 najlepszych graczy zmierzy się w krajowym finale 4 lipca.

Aby zwyciężyć gracze będą musieli wykazać się nie tylko refleksem i umiejętnościami manualnymi, ale również odpowiednią strategią i doskonałą znajomością mechanik każdej z postaci. Rozgrywki z pierwszej edycji pokazały, jak ważna jest odpowiednia taktyka i umiejętność zachowania zimnej krwi. Zasady gry pozostają niezmienne względem zeszłorocznych rozgrywek – aby zwyciężyć należy spełnić jeden z trzech warunków:

  • Zdobyć pierwszą krew (first blood)
  • Osiągnąć wynik 100 cs (creep score)
  • Zniszczyć wieżę wroga

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się już 19 kwietnia. Pełną listę turniejów kwalifikacyjnych oraz więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie projektu.

ZAPISZ SIĘ: www.redbull.pl/soloq

Turniej realizowany jest we współpracy z markami: New Balance, Garmin, AOC oraz Logitech.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię