Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption 2 w końcu wylądowało na Steam

Red Dead Redemption 2 w końcu wylądowało na Steam

PeCetowcy – cieszcie się i radujcie, oto bowiem wyczekiwane od miesięczy Red Dead Redemption trafiło na Steama. Tym samym Lanucher Rockstara i Epic Games Store nie są już jedynymi miejscami, gdzie można zakupić grę o kowbojach.

Red Dead Redemption na Steam kosztuje 249,90 PLN – tyle samo co na dwóch wspomnianych platformach. To cena edycji podstawowej, natomiast dostępne są również dwie inne – Specjalna i Ultimate. Pierwsza z nich kosztuje 309,90 PLN, a druga 369,90 PLN. W wersji specjalnej dostaniemy między innymi nową kryjówkę ganku oraz dodatkową misję z napadem na bank, natomiast Ultimate to również pełna zawartość trybu Online. Są to skiny postaci, premia do rangi, koń i wystrój dla obozu.

Zobacz: Rockstar rozdaje darmowe rzeczy do Red Dead Redemption 2 na PC

Red Dead Redemption 2 na Steam powinno mieć już wszystkie patche i aktualizacje, które gra otrzymała od swojej premiery. Tym samym kupując grę właśnie tam, mamy spore szanse, że jest już pozbawiona bugów, które trapiły ją od premiery

Minimalne wymagania sprzętowe RDR2 na PC to 8 GB RAM oraz karta graficzna na poziomie GeForce GTX 770 2 GB RAM. Kto właśnie pobiera grę?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię